MĘŻCZYZNA OPIEKUN I OBROŃCA ŻYCIA

MĘŻCZYZNA OPIEKUN I OBROŃCA ŻYCIA

prelegenci:

Sławomir-Gęściak
Włodek Dembowski 
PAPRODZIAD
 

„Człowiek – plemnik” i 
„Bose odkrywanie Męskiego Pierwiastka w Naturze.”

Czytaj więcej

„Człowiek-plemnik – są różni superbohaterowie: Człowiek-pająk, Człowiek-nietoperz, Ty odkryj w sobie moc Człowieka-plemnika. Męska energia – biologia, a nie ideologia.”

Paprodziad poprowadzi wykład, w którym podzieli się m.in. niezwykle istotnym doświadczeniem uzdrowienia bezpłodności poprzez różnego rodzaju narzędzia i wiedzę (Totalna Biologia, Ustawienia Helingerowskie, etc.). Wspólnie będziemy także rozpoznawać i identyfikować męski aspekt w otaczającej naturze: lesie i jeziorach.

Ziemia uziemia, oczyszcza z elektrosmogu, toksycznych myśli i emocji. Promieniuje źródłową, boską wibracją. Świadomy kontakt z przyrodą to inspirująca i uzdrawiająca modlitwa. Uczy jak być wrażliwym i twardym jednocześnie. Działa na dusze i ciała. Promieniuje i zaraża.
„Po prelekcji zapraszam na regenerującą Paprowędrówkę w poszukiwaniu aspektów męskiej energii w faunie i florze.”

Włodzimierz Dembowski – znany wszystkim jako Paprodziad. Autor tekstów piosenek oraz bajek dla dzieci, śpiewający filozof. Występował w zespołach: min. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November project oraz różnych często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. W swoich utworach przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata. Obecnie wychodzi ze swoim przesłaniem poza ramy muzyczne realizując swoją misję szerzenie świadomości również poprzez książki dla dzieci oraz warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. Prywatnie mąż Magdaleny Dembowskiej, ojciec. FB:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100075736938089

https://www.facebook.com/paprodziadu

Sławomir-Gęściak

Tresura Matrixa

Oleg Pawliszcze i Andrzej Krystaszek: Miłość, Odwaga i Wiara

– widziane oczami zdrowego egoizmu, który zmienia życie. 

Czytaj więcej

Jak umieć swoje szczęście i rozpocząć zmiany od siebie, wyznaczać granice zdrowej odpowiedzialności i jak tę ostatnią za siebie, swoje błędy, decyzje i głupoty: brać. Projekt rozwoju osobistego, który po tym, jak uratował życia jego autorom, postanowił się krzewić, drąc łacha niemiłosiernie z wszelkich form nieautentyczności, stąd też jego alternatywna nazwa: Kabaret z Rozboju Osobistego i Duchowego, w obszarze psychoreanimacji prywatnej zwany Teraptorapią.
WWW: https://tresuramatrixa.com
FB: https://www.facebook.com/tresuramatrixa
Youtube: https://www.youtube.com/@dwieherbaty

Sławomir-Gęściak
Bartłomiej Góralski
Prometej Wyzwolony

“KUR MA PIAĆ !”

Miażdżący, męski wykład rzucający zupełnie nowe światło na nasze korzenie! 

Czytaj więcej

Jesteśmy prastarą nacją, władamy wyjątkowym, nie mającym sobie równych językiem. Jak wielką MOC kryją nasze słowa ! Moje wystąpienie będzie skupione wokół „męskich słów”, które kiedyś nie były uważane za „brzydkie” – a tym bardziej – za „przekleństwa”. Zaskoczę Was. 😉   „Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze Wszystko zaczyna się od naszych myśli, które następnie ubieramy w słowa. „Waż słowa”, „licz się ze słowami”, „nie rzucaj słów na wiatr”, „dotrzymuj słowa” – nie bez przyczyny takie wskazówki zostawili nam nasi przodkowie, Mistrzowie energii i wibracji. Przeszło 3 lata pracy, blisko 300 nagranych filmów, setki tekstów i wpisów na blogu, występy na żywo, transmisje on-line. Proces przywracania wiedzy o najwspanialszym na świecie języku jest w toku. 
Youtube:  https://www.youtube.com/channel/UCzESQP6-Mjo5DyOiP5Xv-xg
Blog: https://prometejwyzwolony.blogspot.com/
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063113685779

Sławomir-Gęściak
Tymoteusz Niemiec

„Męski Strach” – co kryje się za kotarą.

Pan Strach, który wielkie oczy ma i czasem mieszka pod łóżkiem. Czego się boję jako mężczyzna? Czy dopuszczam do siebie strach? 

Czytaj więcej

Jestem tym, który boi się tak, że staje sparaliżowany czy tym, który na pytanie o strach odpowiada, że jak się mijacie to strach się w ziemię patrzy? Spotkanie ze strachem to przestrzeń otwierająca na nowe. Spójrz drugiemu mężczyźnie w oczy, oddychaj. Zobacz i daj się zobaczyć. Doceń i usłysz docenienie. Weź odpowiedzialność za swoje życie aby na końcu stanąć oko w oko ze strachem odejścia od matki. Ból i cierpienie to niezbędne elementy na drodze do stania się mężczyzną. Pamiętaj, po drugiej stronie tęczy znajduje się skarb. Jesteś gotów wyruszyć w tę podróż?

Tymoteusz Niemiec:
pasjonat życia i wolności w ich najbardziej osobistej i męskiej odsłonie. Prowadzę projekt „Męska Strona Emocji”, na której poruszam tematy męskości w dzisiejszym świecie, męskich relacji a także męskiej psychiki i rozwoju. Regularnie zwołuję męskie kręgi w Katowicach i prowadzę męskie warsztaty. Jestem kursantem na pierwszym roku w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

FB: https://www.facebook.com/meskastronaemocji

7 Maciej Marczak
Maciej Marczak
Spotkania z Nieznanym

W trakcie spotkania udamy się wspólnie w toltecki świat drugiej uwagi – w świat ducha i energii….

Czytaj więcej

…gdzie poprzez określone praktyki będziemy mogli doświadczyć na własnej skórze tego, że jesteśmy czymś dużo więcej niż tylko nasze ciało fizyczne, a dzięki temu połączyć się na nowo z otaczającą nas, wielopoziomową magią.

Jedną z najważniejszych lekcji, które odebrałem w trakcie swojej kilkunastoletniej drogi na szerokorozumianej ścieżce rozwoju, jest świadomość, że każdy z nas ma w sobie wszystko czego szuka, wszystko czego potrzebuje do tego żeby kreować siebie i swoje życie zgodnie z wartościami swojego serca, dla dobra swojego i innych. Ty jesteś dla siebie swoim najlepszym Nauczycielem. Ty jesteś dla siebie swoim najlepszym Uzdrowicielem. Ty jesteś dla siebie swoim najlepszym Przewodnikiem. Każda odpowiedź, której szukasz jest w Tobie. Niestety poprzez długofalowe, stopniowe odcinanie nas od naszej prawdziwej natury, wmawianie kruchości, bezradności, negowanie tego czego ludzkie oko nie potrafi dostrzec oraz zatracanie się w pędzie kultury zachodu utraciliśmy dostęp do naszych naturalnych możliwości. Nasze kanały energetyczne zostały zatkane, wiedza jak łączyć się ze światem ducha i energii zapomniana, a my uwierzyliśmy że życie nam się wydarza, a nie że my je tworzymy. Już czas żebyśmy naprawdę powrócili do siebie, aby stanąć w pełni w swojej Prawdzie i Mocy. Dobra wiadomość jest taka, że ten czas jest właśnie teraz. Nie jutro, nie za rok tylko właśnie teraz. Cały wszechświat czeka żebyśmy obudzili się wreszcie do siebie i zajęli należne nam miejsce w sieci kreacji. Spotkajmy się więc Bracia w męskim plemieniu, by wspólnie wyruszyć na Spotkanie z Nieznanym, gdzie czekają na nas dary, które mogą odmienić nasze życie. Z całego Serca zapraszam!
Ja jestem, My jesteśmy.

Maciej Marczak:
dwanaście lat temu nastąpił zwrot w moim życiu po szamańskiej aktywacji rytuałów Munay Ki, pochodzących z tradycji peruwiańskich And. Od tamtego czasu dedykowałem swoje życie szeroko rozumianej szamańskiej ścieżce serca. W swojej pracy łączę tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Środkowej, Północnej oraz ze Wschodu. To wszystko zabarwiam swoimi własnymi wglądami, informacjami i sposobami pracy, które stale do mnie przychodzą. Przez ostatnie lata miałem przyjemność współpracować i uczyć się od wielu wspaniałych szamanów, plemion, nauczycieli i uzdrowicieli. Od 11 lat pracuję w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Od 8 lat prowadzę kręgi z andyjską medycyną Serca oraz organizuję podróże mocy w magiczne zakątki Ziemi. Jestem twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom”, pomysłodawcą i organizatorem „Conscious Man – festiwalu nowego Mężczyzny” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”. Jak mógłbym opisać siebie? Podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia. Od ponad 10 lat tworzę szczęśliwą relację z moją ukochaną żoną Ewą, której owocem jest nasz trzyletni synek. Inspiruje mnie ścieżka toltecka, praca z potencjałem własnego ciała, praca z Żywiołami, joga kundalini, praktyki oddechowe, szamańska oraz zachodnia tantra, jogiczne praktyki transformacji umysłu, polinezyjskie metody uzdrawiania i wiele innych. Przy tym wszystkim czuję bardzo mocno odradzanie się naszego słowiańskiego ducha i mądrość przodków, która budzi się w naszych żyłach.
FB: https://www.facebook.com/naskrzydlachwolnosci
https://www.facebook.com/ConsciousMan

Festiwal: https://consciousman.pl/

Sławomir-Gęściak
Konrad Jasiński
VOICE OF FREEDOM – 

NATURA GŁOSU: DZIKA, ŚWIĘTA, WOLNA
.

Podróż otwarcia, uwolnienia i połączenia. Podróż przez ciało, głos, umysł i serce, do głębi, do mocy, do prawdziwej natury i wolności nas samych.

Czytaj więcej
Podróż po zdrowie, radość życia, lekkość w ciele i umyśle, klarowność widzenia i jasność wyrażania, po miłość bycia sobą w świecie. Dotkniemy sakrum i profanum, ciała i ducha, wieczności i nieskończoności – w jednej przestrzeni osobistego doświadczenia. Między wdechem i wydechem rodzi się GŁOS … płynie jako energia. Jawi się jako zwierciadło tego kim teraz jestem. Gdy jestem w połączeniu, GŁOS staje się dzieckiem spotkania z Duchem i Pierwotną Naturą. Przyjmuje rozmaite wcielenia – nauczyciela, przewodnika, lekarza, szamana, maga, artysty, szaleńca, stwórcy …

 nie ma płci. Nie wiem jak głęboko zanurkujemy i co się wydarzy. Każde spotkanie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Zrodzi się z sumy naszych stanów i nastawień, z sumy naszej obecności, odwagi i zaangażowania. Podczas praktyki mogą zajść głębokie procesy uwolnienia, emocjonalnego oczyszczenia, uzdrowienia.
 Pozostaję w otwartości, zaufaniu i ciekawości :))

 Praktyka VOICE OF FREEDOM skupia się na trzech, połączonych oddechem aspektach: CIAŁO – ruch, rozluźnienie, zakorzenienie świadomości w ciele i przestrzeni … UMYSŁ – samoobserwacja, uważność i relaksacja, stan obecności, żywa świadomość … GŁOS – uwolnienie, odkrywanie i rozwijanie naturalnych właściwości głosu (praca z głosem).

Konrad Jasiński – nawigacja procesu.
Głosem w wymiarze terapeutycznym zajmuję się od 2012 roku. Doświadczeniem przełomowym było spektakularne, spontaniczne otwarcie głosu podczas głębokiej wielowymiarowej pracy ze świadomością. Zadecydowało ono o dalszym rozwoju i oddaniu pracy w tym obszarze. Odważna eksploracja przyniosła wielkie przemiany oraz niezliczone korzyści na poziomie zdrowia i świadomości. Spotkania z wspaniałymi nauczycielami, inspiratorami i ich osobista zachęta skłoniły mnie, by dzielić się praktyką ze Światem. 
Z integracji rozmaitych praktyk na poziomie ciała, umysłu (świadomości), energii głosu i ducha powstała praktyka nazwana Natura Głosu. Od 2014 roku prowadzę warsztaty i procesy indywidualne pracy ze świadomością poprzez głos / uwolnienia głosu. Bywam przewodnikiem w procesach uwolnienia i wprowadzenia do stanu naturalnego. Organizuję i wspieram kręgi uwalniania głosu i kręgi śpiewu. Jestem założycielem grupy VOICE OF FREEDOM (fb). Prowadzę CHÓR NATURALNY. 


 Zajmuję się także sztuką wizualną – tworzę grafiki opisujące symbolicznie pierwotną zasadę stworzenia i struktury rzeczywistości (GenesisArt/Duch w Materii), czasem coś zmaluję ;)) Projektuję logotypy, znaki graficzne, etykiety i ogólnie pojęty brand design.

 

FB: https://www.facebook.com/groups/860955737263589
https://www.facebook.com/profile.php?id=100087193762956

Konrad Jasiński


Od dzieciństwa – wrażliwiec, wędrowiec, wolny duch, artysta, miłośnik natury i przestrzeni, badacz rzeczywistości ducha i materii, miłośnik sztuk wizualnych i muzyki. Bezpośrednie doświadczanie ducha jest dla mnie naturalne odkąd pamiętam.
Zaznałem wielkiego bogactwa doświadczenia siebie w świecie i świata w sobie – od introwertyzmu do ekscentrycznej autokreacji i szalonych wybryków, od przyjęcia odpowiedzialności głowy rodziny do negacji i porzucenia norm społecznych, od żarliwej praktyki religijnej i filozofii, przez odmienne stany świadomości i pracę szamańską, do głębokiej ascezy poza wszelkimi systemami, … od rozmaitych uzależnień do całkowitej czystości cielesnej, energetycznej i umysłowej, … aż do wygaśnięcia tożsamości poszukiwacza i uznania wspaniałości zwyczajności :))

Ta ścieżka życia jest wielkim błogosławieństwem, wielkim darem i szczęściem, jestem za nią ogromnie wdzięczny i zachwycony jej kontynuacją.
Kocham dzielić się tym, co czyni człowieka wolnym, kochającym, szczęśliwym, scalonym i połączonym z wielowymiarową naturą.
W świecie relacji czuję się szczęśliwy, czuję się spełnionym ojcem dwóch już dorosłych, wspaniałych córek, spełniony zawodowo i społecznie.
Kocham tańczyć, kocham śpiewać. Kocham Być, czasem znikam i to też kocham.

Bracia kochani, bardzo się cieszę na nasze spotkanie i jestem niezwykle ciekaw tego co przed nami. Niech się dzieje.
Serdeczności

Sławomir-Gęściak
Michał Ratajski

„Męskie Poruszenie” – warsztat świadomej praktyki obecności.

To czas i miejsce spotkania dla Mężczyzn gotowych kroczyć w prawdzie tego kim jestem.

Czytaj więcej

To moment, by z odwagą chcieć dowiedzieć się o sobie więcej, w działaniu i interakcji z innymi Braćmi. Poprzez żywe, świadome ciało i uważny umysł, w ruchu zintegrowanym z oddechem. Otworzymy przestrzeń obserwacji swoich wyborów, ograniczeń, decyzji, przekonań, blokad, potencjałów. Przyjrzymy się temu, co w Męskim ważne jest dla nas tu i teraz, w chwili obecnej.

Warsztat oparty na korzystaniu z autorskiej metody I_GO_SYSTEM, na którą składają się niespełna 30-letnie doświadczenia prowadzącego w dziedzinie: sztuk walki, techniki tańca kontakt improwizacji, pracy ze świadomym oddechem oraz działań scenicznych. Zapraszając ciało do świadomego poruszania się, przyjrzymy się możliwościom integracji ciała, umysłu i emocji.

https://www.facebook.com/igosystem

Sławomir-Gęściak
Dawid Rygielski

Holistycznie  o Prazbożach i pracy z ziemią.

Ktoś mądry powiedział „Stajemy się tym, co jemy”. Czy poziom naszej świadomości może wzrastać z odpowiednim pożywieniem ?

Czytaj więcej

Z poziomu fizycznego atomy naszego ciała tworzą się z przetrawionego pokarmu. Nasze ciało buduje się z materii, a decyzja o tym, co wkładamy do ust: to już świadomość. Co więc tworzy świadomość?

Stare odmiany roślin, takie jak samopsza czy płaskurka mogą zmienić Świat. ( Tak, mogą!)
Począwszy od ich prozdrowotnych właściwości, „nieszkodzącego glutenu”, niezmiennego od conajmniej kilkunastu tysięcy lat DNA (informacje!) zawierającego pierwotny genom (bardzo prosty, niczym Zen 😉 ). One  PAMIĘTAJĄ: zmiany klimatu , więc dostosowują się bez przeszkód do susz i mrozów, „mówią” co najlepsze dla nas swoim składem mikroelementów, aminokwasów egzogennych, witamin, równowagą gluten = gliadyny, itd. Co dla mnie bardzo ważne:  domagają się zadbania o glebę, o bioróżnorodnóść życia w tych kilku centymetrach ziemi, po której chodzimy i nie znoszą nawozów sztucznych.

Wierzę i doświadczam tego, że reliktowe odmiany zbóż pokazują, z wielu stron, co jest nie tak – a co powinno być: w kontekście zdrowia, świadomości, ciała i Ducha. I o tym będę chciał Wam opowiedzieć opierając się na swoim doświadczeniu prowadzania eko gospodarstwa, ale i nie tylko. 😉

 

Sławomir-Gęściak
Sławomir Gęściak

Ceremonia Szałasu Potów.

Ceremonia ta, jest jednym ze sposobów na spotkanie się z samym sobą, rodzajem medytacji gdzie głęboko doświadczasz siebie, połączenia ze wszystkim na poziomie fizycznym, mentalnym…

Czytaj więcej

…i duchowym. Szałas Potu jest medycyną żywiołów, ma ogromną moc oczyszczającą i transformującą świadomość. Rytuał ten przynosi osobiste uzdrowienie i nowe doświadczanie samego siebie. Szałas Potu, zwany też szałasem uzdrawiania, to ceremonialna sauna, w której zarówno ciało, umysł, jak i dusza poddają się oczyszczeniu. Szałas potów to spotkanie w kręgu, w kręgu medytacji, modlitwy, szacunku w „noble silence”- szlachetnej ciszy, która jest podstawą, która otoczona jest naszymi śpiewami, prośbami i podziękowaniami dla świata który nas otacza, przyjaciół i nas samych. To spotkanie ze wszystkimi swoimi relacjami … Bardzo ważna w szałasie jest Intencja a także to aby każdy skupiał się na własnych, indywidualnych przeżyciach i odczuciach. Niektóre fizyczne i duchowe korzyści udziału w szałasie: – podwyższa odporność organizmu na choroby i infekcje – odtruwa organizm oczyszczając go ze szkodliwych substancji – oczyszcza układ oddechowy – oczyszcza skórę i poprawia jej stan – pomaga w leczeniu wielu chorób – oczyszcza z negatywnych energii – daje wewnętrzny spokój i równowagę – wielowymiarowe poznanie siebie – pomaga w odnalezieniu celu i sensu życia – pozwala dostrzec ukryty w sobie potencjał

Zapisy uczestników: https://forms.gle/f23BvYRr4dT1ACZL8

Sławomir Gęściak: Tancerz – Terapeuta – Podróżnik – Opiekun Terapeuta, nauczyciel Świadomej Pracy z Ciałem. Certyfikowany Terapeuta Cichych, Duchowych Ustawień Rodzin wg Berta Hellingera, Institut fur Stillen Familienstellen Gerharda Walpera i Wolfganga Deußera.
Master NLP, Certyfikowany Coach i Trener – w Polskiej Akademii NLP. Ukończył Intensywne Szkolenie z zakresu Psychologii Zorientowanej na Proces w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu , w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz wielu szkoleniach i seminariach, które przede wszystkim wywarły ogromny wpływ na osobistą drogę i transformacje. Organizuje festiwale, warsztaty oraz autorskie projekty rozwojowe , między innymi Wędrówka Męskiej Duszy – projekt skierowany dla mężczyzn poszukujących swojej autentyczności, męskiego dzikiego serca. Eksperymentalna Przestrzeń Ruchu – projekt artystyczno/terapeutyczno/rozwojowy gdzie łączy sztukę, prace z ciałem, głosem, oddechem … W swojej pracy na podstawie wieloletnich doświadczeń łączy Pracę w Kręgu, Pracę z Ciałem, Pracę Systemową, Taniec, Prace z Głosem, Sztukę oraz Praktykę Szamańską.

Sławomir-Gęściak
Niburu Project
Tomek Niewiadomy i Michal Litwiniec – muzycy.
Czytaj więcej

Tomasz Niewiadomy – muzykoterapeuta, pedagog. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – https://organicartsyntony.wordpress.com) propagującej szeroko pojętą muzykoterapię organiczną. Członek Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich. Pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych gdzie przy Stowarzyszeniu „OSTOJA” prowadzi swoją pracownie. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Muzycznej – specjalność muzykoterapia. Absolwent Studium Edukacji Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych – specjalność pedagogika waldorfska. Jest jednym z pionierów w naszym kraju łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z graniem estradowym.

 

Michał Litwiniec – Mgr Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, muzyk, happener, aktor, poszukiwacz dźwięków, multiinstrumentalista, aktywista i mecenas kultury. Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej– ponad 60 premier w kraju i za granicą, stała współpraca z wieloma teatrami m.in. Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr TR Warszawia , Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Teatr Klinika Lalek , grupa Karbido – The Table, Orkiestra Kormorany i wiele innych. Twórca jedynej w Europie Glinianej Orkiestry i spektaklu Clay Songs. Członek Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Art. Director legendarnej Art Cafe Kalambur we Wrocławiu, oraz Kalaczakra Gallery&Coffee.

Nibur Project – zabiorą nas w podróż wibracji gongu i instrumentów archaicznych

Niburu Project to Polski event artystyczny, którego główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych/pierwotnych widowiska (muzykoterapeutycznego), zwanego także „kąpielą” w dźwiękach. To koncert muzyczno-relaksacyjny , który poprzez uzdrawiającą specyfikę gongów i instrumentarium im towarzyszącym, wspiera globalną i szeroko rozumianą świadomość kulturowo-ekologiczną. Jako prawdopodobnie jedyny zespół na świecie od 14 lat cyklicznie grają sesje względem kalendarza solarnego tj. przesileń i równonocy astronomicznych – Solsice & Equinox Gonging i kalendarza lunarnego tj. w czasie nowiu i pełni księżyca zwanych New & Full Moon Gonging.

Sławomir-Gęściak
Huzy
Projekt Navigator – muzyk.

Koncert Navigatora to transformująca Ceremonia Dźwięku, która zabiera uczestników w głęboką relaksacyjno-medytacyjną podróż muzyczną, o wysokich walorach artystycznych.

Czytaj więcej
 

Dziś muzyka Navigatora to połączenie wieloletnich doświadczeń muzyka rozrywkowego, terapeuty i Mistrza Gongu. Użycie własnoręcznie budowanych instrumentów takich jak szamańska harfa Navigara czy flety, w połączeniu z ambientową gitarą, głosem i elektronicznymi efektami, tworzy dźwiękową platformę do głębokich wewnętrznych podróży, jak również pracy z ciałem w ruchu, i dobrej zabawy.

 

„Wejdź głęboko po skarby. Leć wysoko dla przyjemności.”

 

Organiczne brzmienie Navigatora, przywraca harmonie i pomaga zakotwiczyć ją w naszej rzeczywistości, zabierając uczestników w kolorową brzmieniowo podróż kosmicznym statkiem utkanym z częstotliwości Miłości.

 

Zapraszam na pokład”

 

BIO:

„Artysta, muzyk, medicine man, człowiek renesansu. Od ósmego roku życia wiedział, że jego drogą będzie droga dźwięku. Eksperymentował z różnymi dźwiękami i gatunkami muzyki oraz badał wpływ dźwięku na organizm człowieka. Szukał siebie.

Z wykształcenia muzyk klasyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w muzyce elek­tro­nicz­nej, pop i rock jako kompozytor, producent i inżynier dźwięku. Ma również na swoim koncie wiele godzin muzyki do filmów, TV i sztuk teatralnych.

Od roku 2002, po tym jak został wprowadzony do Świata Świętych Dźwięków, przez szalonego wizjonera i szamana, Huzy skupił całą swoją uwagę na terapeutycznym, świadomym, i wspierającym podnoszenie świadomości użyciu dźwięku.

 

Razem z ukochaną stworzyli Świątynię Dźwięku na Kaszubach, gdzie przez siedem lat, służyli pomagając wielu w „wylogowywaniu” się ze starego paradygmatu, inspirując do nowych sposobów bycia i życia. Huzy prowadzi również Akademie Dźwięku Navigator, gdzie dzieli się swoją wiedzą.”

Więcej o Huzym i jego pracy znajdziesz tu:

 
www.navigatormusic.pl
Sławomir-Gęściak
Tomasz Prajwocki

Szałas Potów.

Moją radością i misją jest pomaganie innym stanąć w swojej mocy.

Czytaj więcej
Moją radością i misją jest pomaganie innym stanąć w swojej mocy. Moc jest spokojem, kreatywnym uniesieniem w wyrażaniu się. Moc jest przejawem miłości i wartością samą w sobie. Moc jest niewinna i lśni światłem prawdy, który rozprasza cienie wszystkich iluzji.
Uwielbiam uczyć ludzi jak podróżować przy dźwiękach bębna podczas warsztatów i indywidualnych spotkań.

Praktyka Szamańska jest działaniem na rzecz istot, które potrzebują dotrzeć do swojego potencjału. Ponownie skontaktować się ze swoją naturą, czy też uzdrowić korzenie swojej Mocy. Do tego używam podczas konsultacji indywidualnych takich technik jak:

– Podróż Szamańska – Dźwięki bębna przenoszą nas do duchowych światów, gdzie możemy otrzymać uzdrowienie lub odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Bardzo ważne jest sformułowanie misji, celu takiej podróży. Staje się ona soczewką, która pomaga nam odczytać zawarte w podróży informacje. Bardzo często ich zrozumienie daje potrzebne nam uzdrowienie.
Podróżujemy tak jak żyjemy i jest to swoisty trening. Jest wiele rodzajów podróży, światów i nauczycieli. Podczas podróży wchodzimy w inny stan umysłu, bęben zmienia nasze fale mózgowe i wchodzimy w tzw. szamański stan umysłu. Jesteśmy świadomi tego co z nami się dzieje.

Podczas konsultacji wspólnie ustalamy ścieżkę dotarcia do osiągnięcia zamierzonego efektu.

– Uzdrawianie z Duchem Grzechotki – podczas tej pracy łączę się z Duchem i to on wykonuje całą pracę wraz z grzechotką. Można doświadczyć harmonizowania energii w ciele lub odblokowania jej przepływu.

– Odzyskiwanie Zwierzęcia Mocy – czasami nie mamy mocy, by coś zrobić i pod postacią zwierząt ze światów duchowych przyprowadzam część naszej własnej mocy. Duch nie posiada formy, ale by nam było łatwiej pojawia się w formie, która jest dla nas też informacją. Znaczenie tej informacji nie znajdziemy w książkach, a w naszych sercach i zbiorowym polu nieświadomości. Zwierzę Mocy to nasza energia, która gotowa jest pomóc w naszych działaniach.

– Odzyskiwanie Duszy – to najpotężniejsze lekarstwo jakie posiada szamanizm. Podczas rytuału idę do świata duchowego po tę część duszy, która gotowa jest wrócić do domu, do ciała, by pomóc. Ten rytuał musi być koniecznie skonsultowany z Duchowymi Nauczycielami. Musimy wiedzieć czy to odpowiedni moment dla tej osoby i czy jest w stanie utrzymać tak dużą ilość energii.

Utraty i kradzieże duszy w tym wymiarze energetycznym odbywają się bez udziału naszej świadomości. Jest wiele symptomów, które można zauważyć, że coś takiego się stało. Np. nie pamiętamy jakiegoś okresu w swoim życiu, poczuliśmy się nie swojo w swoim ciele, brak połączenia ze sobą czy rodziną, zamrożenie, dysocjacje, współuzależnienia, chroniczne nieszczęście, intensywny spadek poczucia własnej wartości. Przykładów można mnożyć.

– Ekstrakcja – Odzyskiwanie Zwierząt Mocy, Odzyskiwanie Duszy i Ekstrakcja opiera się na koncepcji Duszy według wierzeń Ludów Szamanistycznych. Bywają pewne rozbieżności co do ilości posiadanych dusz przez człowieka, więc nie będę się tu na ten temat rozpisywał. Jednak wiele Ludów są co do tego zgodne, że w momentach traumatycznych czy silnego stresu, część naszej witalności, energii ulatuje do światów duchowych, by przeczekać trudny moment. W wyniku czego powstają w naszym ciele energetycznym dziury, a wszechświat nie lubi pustych miejsc i w te miejsca wchodzą inne energie, które mają inne wibracje niż nasze. Ta powstała dysharmonia powoduje powstawanie chorób i dalszych spadków mocy. Im więcej mocy tracimy tym większe ryzyko jej utraty. Podczas tego rytuału wyciągane są niepasujące energie, a następnie powstałe luki wypełniane są naszą duchową esencją, poprzez Odzyskiwanie Zwierzęcia Mocy lub Odzyskiwanie Duszy.

– Praca ze śmiercią – Jeśli czujemy jeszcze obecność zmarłego to można wykonać pracę, która polega na odprowadzeniu tej duszy do miejsca jej przeznaczenia. Po odpowiednim treningu i o ile to jeszcze możliwe można porozmawiać z osobą, która odeszła. Nie będę tutaj rozwijał tego tematu.

– Dewinacje – czyli czytanie znaków. Nie jest to wróżenie. Są to metody, które pomagają otrzymać odpowiedzi na nasze pytania. Ja lubię czytanie z Kamienia i Czytanie z Rzutu. Z Rzutu czyta znak Duch, więc wymaga to wejście w szamański stan. Czytanie z Kamienia jest pięknym treningiem komunikacji z Duchem.

– Przekazywanie Mocy – Przekazuję uzdrawiającą Moc Ducha po uprzednim połączeniu z nim.

– Energia Reiki – to inteligentna energia miłości która nas otacza. Polega na przekazywaniu tej energii w nasze czakry. Podczas tej praktyki można wejść w głęboki stan relaksu, otrzymywać jakieś przekazy. Każdy ma inaczej.
A także wydarzenia do których zostałem powołany, szczegółowe opisy są w moich postach i opisach wydarzeń:
– Ceremonia Szałas Potów
– Rytuał Spirali

– Krąg Wibracji Życia

Mam nadzieję, że trochę nakreśliłem narzędzia ze swojej praktyki a o każdej z nich można by wiele pisać. Nie jest to całość ale to co mogę Tobie zaoferować ze swojej strony. Praktyka Szamańska jest moją codziennością. Ważne myślę podkreślenia jest fakt, że ja nie uzdrawiam i nie prowadzę żadnej terapii. Jestem tu tylko pomostem, który łączy nauczycieli z tymi co potrzebują ich wsparcia.

Ściskam serdecznie
Tomasz

Więcej znajdziesz na:
https://www.facebook.com/PraktykaSzamanskaTomaszPrajwocki

„Zgromadzenie Mężczyzn”

MANiFEST
to spotkanie we wzajemnym szacunku, równości, w atmosferze wzajemnego słuchania i zobaczenia siebie takim, jakim jestem, pośród innych Mężczyzn. MANIFEST jest zaproszeniem do deklaracji przebudzenia Mężczyzn i odrzucenia ciążących na nas stereotypów o “prawdziwej męskości”. “Przebudzenie” jest niczym innym jak podjęciem decyzji o stawaniu w prawdzie z własnymi emocjami, historiami jakie niosę. Jest wzięciem odpowiedzialności za swoje życie i świat, jaki wspólnie tworzymy. “Zgromadzenie Mężczyzn” to przestrzeń połączenia się ze źródłem swojej mocy, siły sprawczej, energii kreacji i wewnętrznej mądrości.
MANiFEST

Mężczyzna Opiekun i Obrońca Życia – to temat przewodni MANIFESTU – Zgromadzenia Mężczyzn:

MANiFEST-2023

to potrzeba budowania obrazu męskości, jaką chcemy tworzyć,

to poszukiwanie odpowiedzi: jakiego Mężczyzny potrzebuje współczesny świat?

to poszukiwanie męskich wartości wspierających nasze Kobiety, Dzieci, Rodziny,

to publiczna deklaracja stanięcia w odpowiedzialności opiekuna i obrońcy życia,

to poszukiwanie osobistej ścieżki serca, silnego ducha i spokojnego umysłu,

to decyzje o tym kim jestem, dokąd zmierzam, czego pragnę.

Czego możesz doświadczyć?

obcowania z naturą,

spotkania ze swoimi uczuciami,

pogłębienia kontaktu z tym, kim naprawdę jesteś,

autentycznych i wspierających relacji wśród mężczyzn,

dzikiej przygody niosącej wiedzę, umiejętności i dobrą zabawę.

PRZESTRZEŃ ZGROMADZENIA:

OKOLICZNOŚCI PRZYRODY

Zgromadzenie odbywa się w sercu dzikiego lasu, zachwycającego różnorodnością drzewostanu, sąsiadującego z rezerwatem i pomnikami przyrody. Przestrzeń zlokalizowana jest bezpośrednio nad przejrzystym jeziorem w bliskiej odległości od rzeki Gwdy.

MIEJSCE SPOTKANIA

Podgaje, ul. Poznańska 6 (parking stacji Shell) – tu zostawiamy pojazdy i … pieszo ruszasz na miejsce “Zgromadzenia” (instrukcje otrzymasz na parkingu).

Termin

7 czerwca 2023

do godziny 19.00 przyjazd Godzina 21.00 Otwarcie Zgromadzenia – MANIFEST

11 czerwca 2023

Godzina 12.00 MANIFEST i powrót do domu.

Zgromadzenie Mężczyzn

Bilety

Bilety w sprzedaży dostępne do 5 czerwca 2023.

"PORANNE PTASZKI"

810 zł do 12 lutego 2023

misie
„POPOŁUDNIOWE MISIE”

1000 zł do 16 kwietnia 2023

sowa
„WIECZORNE SOWY”

1250 zł do 5 czerwca 2023

Uczestnicząc w zgromadzeniu:

BAZA:

pełne wyżywienie wegetariańskie,
nocleg w namiotach wojskowych,
infrastruktura sanitarna.

ESENCJA:

udział w warsztatach i wykładach (szczegółowy program wkrótce),
koncerty i wspólne muzykowanie,
wieczorne Zgromadzenia przy ogniu,
Szałasy Potów,
wsparcie doświadczonych prele-gentów i opiekunów Zgromadzenia.
wsparcie doświadczonych prelegentów i opiekunów Zgromadzenia.

OKOLICZNOŚCI:

strefa ciszy i relaksu,
dzika plaża pośród drzew,
spotkanie wśród Mężczyzn.

WOLONTARIUSZE:

Krzysztof Lewsza
Krzysztof Lewsza

Łączę w swoim życiu ducha i materię, a także energię męską i żeńską. Wyrażam swą ekspresję głównie poprzez malarstwo. Moje super moce to ogromne empatyczne serce, silne dłonie, ogromna siła woli…

Czytaj więcej

Doman Rynkiewicz
Doman Rynkiewicz
Mężczyźni potrzebują innych mężczyzn. Świadomych, wspierających, trzymających za słowo i odpowiedzialność.
Kobiety potrzebują partnerów potrafiących wysiedzieć w ogniu relacji i
mających kierunek ku życiu.
Czytaj więcej
Dzieci potrzebują obecnych ojców dbających o wspólnotę. Dlatego wspieram Zgromadzenie Mężczyzn – bo wszyscy tego
potrzebujemy, jak nigdy.
Jednocześnie ja tego potrzebuję na swojej ścieżce stawiania siebie do mocy i życia.
Michał Grzegorczyk
Michał Grzegorczyk
Potrzebujemy tej zmiany, a MANIFEST jest miejscem, gdzie możemy jej realnie dotknąć. Czuję, że jestem jej częścią i chcę wspierać działania, które je dokonują. Bracia, wykonujecie kawał dobrej roboty w budowaniu nowej definicji męskości.
Karol Kotecki
Łukasz Cieśla

Chcę wesprzeć inicjatywę, ponieważ wiem, jak ważna jest zdrowa męska energia, która wspiera i współkreuje z żeńską. Mam świadomość, że jako grono świadomych mężczyzn, chcemy współtworzyć nową jakość

Czytaj więcej

i zmienić postrzeganie mężczyzn w świecie, dlatego też zdecydowałem się aplikować i dołożyć swoją wartość oraz doświadczenie do tego, abyśmy mogli wspólnie, w odpowiedzialności, braterstwie, kreowali wspólne dobro. Chcę szerzyć wspólnie z Wami prawdę, radość i miłość, abyśmy w harmonii przeżywali nasze życie.

Krzysztof Lewsza
Konrad Kaczmarkiewicz
( fotograf )

Wspieram zgromadzenie mężczyzn ponieważ czuję, że jest to bardzo potrzebna przestrzeń dla mojego rozwoju osobistego. Wierzę, że wartości

Czytaj więcej

pielęgnowane i rozwijana siła na tego typu wydarzeniach przyczynią się do zdrowszego emocjonalnie, bardziej świadomego świata. Zgromadzenia o tym charakterze to w moim odczuciu piękna przygoda warta poświęcenia czasu i uwagi.

Konrad zajmuje się fotografią – adres jego strony:
www KOKAphoto.com

Krzysztof Lewsza
Michał Klimek
Holistyczne sesje rozluźniania mięśniowo-powięziowego
Czytaj więcej

Jestem pasjonatem odkrywania technik pracy z ciałem jako sztuki uzdrawiania. Pracuje holisticznie w pełnym wyczucia dotyku lączac różne metody rozluźniania mięśniowo powięziowego i oddechu biodymamicznego. W sztuce uzdrawiania łączę analizę bioenergetyczną Lowena i
dynamikę medytacji Osho, co pomaga mi w lepszym zrozumieniu połączeń między umysłem, emocjami i ciałem. Moim celem jest pomaganie innym w odnalezieniu przestrzeni i spokoju w swoim ciele oraz złagodzenia bólu lub traum które manifestują się stresem.

Wspieram swym działaniem „Zgromadzenie Mężczyzn”,
bo uważam ten projekt za idealny w momencie kiedy wokół budzi się dużo męskiej energii. Z racji tego, że sam jestem na ciągłej ścieżce poszukiwania siebie i drogi do pogłębienia męskości to jak najbardziej ten event rezonuje ze mną. Dodam jeszcze, że przekonało mnie mocno holistyczne podejście organizatorów do innego mężczyzny (bez oceny czy narzucania rytmu do wewnętrznej pracy).

Doman Rynkiewicz
Krzysztof Kisiel
( ratownik )

Możemy wszystko, lecz musimy czuć się bezpieczni. Wspieram Zgromadzenie Mężczyzn, abyście mogli w pełni i spokojnie  uczestniczyć w tej podróży.

Czytaj więcej

Od kilkunastu lat pracuję w zespołach ratownictwa medycznego.

Jestem wojewódzkim koordynatorem Ratownictwa medycznego. Ratownictwo to moja pasja. Zgromadzenie Mężczyzn jest wspaniałą inicjatywą – jestem dumny i czuję zaszczyt, współuczestnicząc w tworzeniu tego wydarzenia. Zadbam o wasze bezpieczeństwo, bo wiem jak.

Krzysztof Lewsza
Arkadiusz Nowakowski
Holistyczne sesje rozluźniania mięśniowo-powięziowego
Czytaj więcej

Jestem adeptem Integral Body Institute gdzie miałem możliwość zgłębić tajniki metody MER. Mięśniowo Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne jest dla mnie techniką niesienia ukojenia dla ciała i duszy. W mojej drodze do pracy z ciałem napotkałem wielu nauczycieli. Poprzez sport i regeneracje szeroko pojętą przyszło zrozumienie potrzeb i informacji płynących z ciała. Charakteryzuje mnie indywidualne podejście – każdemu poświęcam pełnię uwagi, zrozumienie oraz bezpieczna strefę dla potrzeb z którymi przychodzi osoba. Kluczem do tego jest moje podejście holistyczne.

Doman Rynkiewicz
Adam Grycko 
( kucharz )
Dawid Rygielski stwierdził, że szef kuchni to najważniejsza funkcja… Osobiście uważam że on razem z resztą organizatorów są tu bardziej potrzebni… 
Czytaj więcej

…jednak nie zaprzeczę że głodni mężczyzni mogą być niebezpieczni jak tornado, dlatego zadbam o to by brzuszki były szczęśliwe. Jestem pasjonatem dobrego i sycącego pożywienia, które karmi zarówno ciało jak i duszę. Od wielu lat na diecie wegańskiej, autor bloga kulinarnego, pomysłodawca i współtwórca projektu High Vibe Tribe, ogromny fan i częsty bywalec festiwali muzycznych i rozwojowych, propagator freeganizmu i nie marnowania jedzenia. W kuchni zawsze towarzyszą mi mantry i muzyka Reggae, dzięki czemu pokarm, który przyrządzam naładowany jest niesamowicie pozytywną wibracją. Przykładam dużą wagę do tego by serwowane jedzenie było pyszne ale także pożywne, staram się wspierać lokalnych dostawców oraz korzystać z produktów sezonowych. Gwarantuję, że podczas zgromadzenia głód nie będzie tym o co możecie się martwić. Zapraszam was do wspólnej celebracji spożywania darów matki natury które będę miał przyjemność dla was przyrządzać.

Doman Rynkiewicz
Marcin Bogusz
( fotograf )


Mężczyzno

Obudź się. Już czas. Pora wstać, czas już działać. Usłysz ten głos. Głos, który znasz. Twoje serce woła Cię już od lat. Głosem Kobiet, naszych Dzieci, Ojców, Matek, ich Przodków, Braci twych. Już czas. Czas na Nas. Teraz. Potrzebujemy Cię. Potrzebujemy Mężczyzn, którzy stawią się na to wołanie. Przyszedłeś na świat, nie po to by w nim tkwić. Jesteś tu, by zmieniać go i wraz z nim wznosić się. Wzrastać w swej mocy bez przemocy. Transformować siłę w opiekę nad życiem. Jesteś tu. Obudź się. Już czas. Usłysz tęskne wołanie.. Przyjmij lęk, wstań i w końcu bądź. W prawdzie stań. Nie jesteś w tym sam. Potrzebujemy zmian. Ty jesteś tą zmianą. Już wiesz. Już czas. Braci czas. Zgromadzenia czas.

OPIEKUNOWIE ZGROMADZENIA:

Sławomir-Gęściak
Sławomir Gęściak
Światy materii i ducha są w swym tańcu nierozerwalnie połączone, dlatego na podstawie moich wieloletnich doświadczeń w swojej pracy łączę Pracę z Ciałem, Pracę Systemową, Ruch, Taniec, Pracę z Głosem, Sztukę oraz Praktykę Szamańską.
Czytaj więcej
Twórca autorskich projektów takich jak Wędrówka Męskiej Duszy czy Eksperymentalna Przestrzeń Ruchu – projekt artystyczno-rozwojowy, gdzie łączę sztukę z pracą terapeutyczną, pracą z ciałem, ruchem i głosem. Jestem Certyfikowanym Terapeutą Cichych, Duchowych Ustawień Rodzin wg Berta Hellingera prowadzonej przez Gerharda Walpera Institut fur Stillen Familienstellen i Wolfganga Deußera. Master NLP, Certyfikowany Coach i Trener – w Polskiej Akademii NLP. Ukończyłem Intensywne Szkolenie z zakresu psychologii zorientowanej na proces w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu , w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz wielu szkoleniach i seminariach, które przede wszystkim wywarły ogromny wpływ na moją osobistą transformację. Organizuję festiwale oraz autorskie projekty rozwojowe, między innymi Wędrówka Męskiej Duszy – projekt skierowany dla mężczyzn poszukujących swojej autentyczności, męskiego dzikiego serca. Eksperymentalna Przestrzeń Ruchu – projekt artystyczno-rozwojowy, gdzie łączę sztukę z ćwiczeniami terapeutycznymi, pracę z ciałem, głosem, Poetry in Movement. Od ponad 20 lat jestem w związku z cudowną kobietą, z którą tworzę projekt NatAya – Ruch i Dźwięk. Jesteśmy oboje szczęśliwymi rodzicami dwójki wspaniałych, dorosłych już dzieci.

ART OF LIFE
NATAYA
Michał Ratajski
Michał Ratajski
Od niespełna 30 lat badacz, praktyk, filozof, poszukiwacz w zakresie ruchu, sztuk walki, tańca, teatru. Wykładowca akademicki, choreograf, reżyser, tancerz, performer, pokojowy wojownik.
Czytaj więcej
Założyciel inicjatywy TRU_MAN propagującej przebudzenie i gotowość Mężczyzn do kroczenia ścieżką prawdy. Organizator wypraw „Kuźnia Śmiałków”, oraz warsztatów dla Mężczyzn „Męskie Poruszenie”. Współtwórca „MANIFEST – Zgromadzenie Mężczyzn”. Założyciel Festiwalu Kontakt Improwizacji FRU, oraz Teatru Tańca KIJO. Twórca metody I_GO_SYSTEM (Movement Practise Philosophy). Wyznaje zasadę, że: dobry nauczyciel, to ten, który nie przestaje być uczniem. Aktualnie adept łódzkiej szkoły Chow Gar Kung Fu. Od kilku lat łączy swą wiedzę z zakresu szeroko pojętego ruchu z dążeniami do życia w prostocie ciągłego pogłębiania świadomości.

I GO SYSTEM
TRU MAN
Dawid-Rygielski
Dawid Rygielski
Duchowość i materia. Eksploracja, poznawanie i introspekcja, refleksja. Działanie i poddanie się prowadzeniu. Holistyczna Równowaga.
Czytaj więcej
Łączę w swoim życiu to, co mnie napędza, uszczęśliwia, “podnosi energię” z tym, co pragmatyczne, codzienne, co jest tzw. pracą. W 15-sto hektarowym eko gospodarstwie jako rolnik działam z intencją opieki nad Matką Ziemią i realizuję model wytwarzania ultra zdrowych produktów z Prazbóż: samopszy i płaskurki („Jedzenie powinno być lekarstwem…”, cyt. Hipokrates). Dzielę się uzdrawiającymi sesjami Holistic Rebalancing, techniki, którą poznałem w Indiach. Organizuję też przestrzeń dla wspaniałych nauczycieli. Medytuję, biorę udział w odosobnieniach, fotografuję, podróżuję słuchając dużo muzyki i doświadczając jej na żywo (kocham!). Wszystko to wypełnia moje życie dając mi doświadczanie tego, że żyję w obfitości, zaopiekowaniu, prowadzeniu i samorealizacji ! I tym chcę dzielić się z innymi. ❤️ Moim  marzeniem jest współtworzenie społeczności ludzi, z którymi czuję się dobrze, rozwijam się, wspieram i otrzymuję wsparcie. Man-I-fest jest dla mnie piękną częścią tego Planu. 😉 Jeśli masz ochotę to zapraszam do “odwiedzenia mnie” na:

HOLYSTICK.ORG
SAMOPSZA
BALANS HOLISTYCZNY
FOTOGRAFIA
LOGO-MANIFEST

07-11.VI.2023

Podgaje k/Piły

MANIFEST

Zgromadzenie Mężczyzn

LOGO-MANIFEST

Organizator:

Art of Life Sławomir Gęściak oś. Rzeczypospolitej 3/14 63-200 Jarocin NIP: 617-158-62-92

info@artoflife.com.pl

Zapraszamy do kontaktu